فروش پروژه مهندسی به زبان MATLAB شناسایی سیستم با کمک الگوریتم LMS حداقل مربعات خطا در متلب - انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری

قیمت محصول : 75,000 تومان

1 خرید نسخه : 1.0
4/5 - (2 امتیاز)
به این پست امتیاز دهید.
شناسایی سیستم با کمک الگوریتم LMS حداقل مربعات خطا در متلب
{score}/{best} - ({count} {votes})

شناسایی سیستم با کمک الگوریتم LMS حداقل مربعات خطا همراه مقاله رفرنس:انجام پروژه متلب

 

انجام پروژه متلب: شناسایی سیستمSystem identification) به استفاده از روش‌های آماری برای ساخت مدل‌های ریاضی از سیستم‌های دینامیکی، بوسیله داده‌های اندازه‌گیری شده اطلاق می‌شود. شناسایی سیستم همچنین بمنظور طراحی بهینه آزمایش‌ها، تولید داده‌های آموزشی، نصب و تحلیل مدل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انجام پروژه متلب: رای مدل سازی یک سیستم روش های مختلفی وجود دارند. در یکی از روشهای مدل سازی (جعبه سیاه) ابتدا آزمایشی روی سیستم واقعی انجام می شود و سپس از اطلاعات اندازه گیری شده در آزمایش برای مدل سازی استفاده می شود. این روش مدل سازی را “شناسایی سیستم” می نامند. “شناسایی سیستم” یک مبحث مهندسی است که به سرعت در تمام گرایش ها و رشته های مهندسی و همچنین رشته های غیرمهندسی از جمله رشته های مختلف پزشکی، اقتصادی و اجتماعی در حال رشد و گسترش است

روش کمترین مربعات روشی در تحلیل رگرسیون است که برای حل دستگاه معادلاتی به کار می‌رود که تعداد معادله‌هایش بیش از تعداد مجهول‌هایش است. مهم‌ترین کاربرد روش کمترین مربعات در برازش منحنی بر داده‌ها است. مدل برازش شده بر داده‌ها، مدلی است که در آن کمیت{\displaystyle \chi ^{2}} کمینه باشد.

{\displaystyle \chi ^{2}=\sum _{i=1}^{N}{\frac {(y_{i}-f({\vec {x_{i}}},{\vec {\beta }}))^{2}}{\sigma _{y,i}^{2}}}}

این روش را نخستین بار کارل فردریش گاوس در سال ۱۷۹۴ میلادی استفاده کرد. روش کمترین مربعات در زبان برنامه‌ی نویسی R، بیشتر نرم‌افزارهای آماری و ریاضی (مانند Excel، SPSS، MATLAB و …) و ماشین حساب‌های مهندسی وجود دارد.

 

نتایج مقاله :

انجام پروژه متلب

خروجی برنامه:

 

انجام پروژه متلب

 

 

 

بازدید : 1,737 views بار دسته بندی : , , , تاريخ : 10 آگوست 2019 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.