no-img
انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب

شبیه سازی سیستم کنترل و برق ویلچر برق در متلب - انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب


انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب
مطالب ویژه
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

شبیه سازی سیستم کنترل و برق ویلچر برق در متلب
امتیاز 4.00 ( 1 رای )
zip
نوامبر 29, 2019
100,000 تومان
2 فروش

شبیه سازی سیستم کنترل و برق ویلچر برق در متلب


4/5 - (1 امتیاز)
به این پست امتیاز دهید.
شبیه سازی سیستم کنترل و برق ویلچر برق در متلب
{score}/{best} - ({count} {votes})

شبیه سازی سیستم کنترل و برق ویلچر برق در متلب :انجام پروژه متلب

 

انجام پروژه متلب:پروژه شبیه سازی ویلچر برقی یا صندلی چرخدار الکتریکی را در محیط سیمولینک متلب آماده کرده ایم. این شبیه سازی ویلچر برقی با یک موتور با گشتاور ثابت ۱٫۱ نیوتن متر و با یک باتری ۲۴ ولت با مقاومت داخلی ۰٫۲۵ اهم طراحی شده است. انرژی مورد نیاز مورد نیاز ما به منظور حرکت و ترمز در هر دو حرکت رو به جلو و عقب، از این باتری ۲۴ ولتی تامین می باشد. در ادامه به معرفی، کاربرد و مزایای ویلچر پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه شبیه سازی قرار داده شده است.

انجام پروژه متلب:صندلی چرخدار الکتریکی یا ویلچر برقی وسیله مناسبی برای کمک به افرادی می باشد که از ناتوانایی های حاد حرکتی رنج می برند و به آنها تا حد زیادی استقلال میدهد. همانطور که اطلاع دارید، با افزایش سن جانبازارن و استفاده دراز مدت از ویلچر، ضعف عضلانی و سندرم Over Use در اندام فوقانی عوارضی شایع بوده که توانایی جانبازان ویلچر سوار را در استفاده از ویلچر های مکانیکی کاهش می دهند. وسیله ذیل این توانایی را به فرد استفاده کننده می دهد که از حداقل نیروی باقیمانده خود جهت حرکت استفاده نماید و بدین ترتیب استقلال وی تامین گردد.

ویلچر های برقی، یکپارچه، خیلی بزرگ، سنگین، حجیم، جایگر و عموما غیر قابل تاشو بوده، همچنین قابلیت حما و نقل به صورت دستی را ندارند. سییتم های کمکی این امکان را فراهم می کنند که تهسیلات مربوط به ویلچر برقی همراه با راحتی در حمل و نقل همانند ویلچر های مکانیکی ایحاد شود این عامل و ساری عوامل باعث گردید که استفاده از این وسیله، توسعه یافته و پیشرفت نماید.

تهسیل کنند، یک وسیله الکتریکی برای به حرکت درآوردن ویلچر می لباشد. این سیستم عبارت است از: موتوری که به توپی دو چرخ عقب متصل می شود. ویلچر همانند دستی بوسیله چرخاندرن هندریم ها حرکت می کند. دستگاه تسهیل کننده به حفظ قدرت ویلچر سوار در طی راندرن ویلچر با هنگام توقف کمک می کند. این دستگاه حداکثر سرعت را در سراشیبی های تند، محدود می کند.

مزایای ویلچر:

  1. تحرک باقیمانده در فردی که قدرت اندام فوقانی اش کاهش یافته، مورد استفاده قرار می گیرد و به مرور بر میزان توانایی فرد افزوده می شود و فرد علیرغم تونایی پایین قادر است تا به صورت فعال حرکت نماید.
  2. رانش دستی یک ویلچر تطبیق یافته، قدرت عضلات تنه را افزایش می دهد که در نتیجه افزایش ظرفیت عملکردی فرد را بدنبال خواهد داشت.
  3. تحرکت مستقل در داخل منزل جهت اشخاصی با کاهش قدرت عضلانی (همانند بیمارلن مبتلا به MS، آتروفیه عضلات، دیستروفی عضلات، فلج نسبی اندام فوقانی و …) توسط این وسیله جانبی امکانپذیر می شود.

توسط این وسیله می توان بر اختلاف سطح های کوچک خارج از منزل بطور مستقل چیره شد: همانند سطح شیبدار مقابل خانه (ramp)، سطح ناصاف ملایم و یا شیبدار.

تصاویر خروجی پروژه شبیه سازی ویلچر برقی:

انجام پروژه متلبانجام پروژه متلبانجام پروژه متلبانجام پروژه متلب

 

 

 برچسب‌ها :
ads

درباره نویسنده

mrk kiani 401 نوشته در انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید