no-img
انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب

پروژه شبیه سازی آسانسور با نرم افزار MATLAB - انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب


انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب
مطالب ویژه
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ZIP
پروژه شبیه سازی آسانسور با نرم افزار MATLAB
امتیاز 4.00 ( 1 رای )
zip
سپتامبر 17, 2019
7 mb
63,000 تومان
2 فروش

پروژه شبیه سازی آسانسور با نرم افزار MATLAB


4/5 - (1 امتیاز)
به این پست امتیاز دهید.
پروژه شبیه سازی آسانسور با نرم افزار MATLAB
{score}/{best} - ({count} {votes})

پروژه شبیه سازی آسانسور با نرم افزار MATLAB :پروژه متلب

 

پروژه متلب: آسانسور یا  بالابر،اتاقک متحرکی است که توسط آن از طبقه‌ ای به طبقات بالا روند و یا از طبقه بالا به پایین فرود آیند. به عبارت دیگر آسانسور تجهیزات حمل و نقل عمودی است که حرکت مردم و یا کالا بین طبقات را تسهیل می‌ بخشد.

در این پست پروژه شبیه سازی آسانسور با نرم افزار MATLAB متلب را آماده کرده ایم. با داشتن نرم افزار متلب برروی سیستم خود و پس از اجرای برنامه، در پروژه متلب:قسمت مشخص شده ای باید تعداد طبقات را از ۲ تا ۹ به عنوان ورودی وارد کنید، پس از کلیک دکمه start برنامه به صورت رندم شروع به جابه جایی آنها بین طبقات می کند. با موس می توانید آسانسور از بعد های مختلف مشاهده کنید.

پروژه متلب:آسانسور وسیله‌ای است الکترومکانیکی، در ابتدای اختراع آسانسور به شکل امروزی، بیشتر قطعات و لوازم آسانسورها مکانیکی و الکتریکی بود ولی با پیشرفت علوم در حوزه الکترونیک و نیمه‌هادیها و همچنین ورود حوزه علوم هوش مصنوعی به صنعت این وسیله نیز تکامل یافت و به عنوان یک وسیله کاملاً کاربردی با حوزه سطح دسترسی کاملاً گسترده در بین جوامع شهری قرار گرفت. در طراحی آسانسور علومی همچون مکانیک، برق و الکترونیک، معماری و صنایع مورد استفاده‌است. به همین علت هیچگاه یک متخصص به تنهایی قادر نخواهد بود که یک آسانسور را به تنهایی و با تکیه بر یکی از شاخه‌های علوم طراحی نماید. تا قبل از دهه ۱۹۹۰، عمده اموزش‌ها در این صنعت به صورت اموزش‌های محدود و استاد و شاگردی و صرفاً در کارخانه‌های بزرگ آسانسورسازی معمول بود. به همین سبب آموزش در این صنعت محدود و پنهان بود.

پروژه متلب: برای اولین بار در سال ۱۹۹۵ میلادی اتحادیه آسانسور و پله برقی انگلستان (LEIA) با همکاری پروفسور یانوفسکی و پروفسور جینا بارنی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت ماژولاری در انگلستان نمود که بیشتر مورد استفاده نصابان و متخصصان این کشور بود. در ادامه این اتحادیه با همکاری دانشگاه نورث همپتون انگلستان دوره‌های دانشگاهی این رشته را در مقطع کاردانی و کارشناسی آغاز نمود.

پروژه متلب: اولین دوره این مقاطع در سال ۱۹۹۸ در نورث همپتون انگلستان با هدایت جانات آدامز، برایان واتز، استفان کازمارسیزیک که از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک و علوم کاربردی بودند آغاز شد. از سال ۲۰۰۰ به بعد مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی تحت عنوان elevator and escalator engineering آغاز گشت.

شبیه سازی آسانسور ، بالابر، اتاقک متحرک، طبقه بالا به پایین ،  تجهیزات حمل و نقل عمودی، حرکت مردم و یا کالا، طبقات، سیستم،  اجرای برنامه، جابه جایی، متلب،پروژه آماده،پایان نامه آماده،matlab,matlab project،شبیه سازی

پروژه متلب

خروجی متلب :

پروژه متلب

 

 تصاویر پیش نمایش


پروژه شبیه سازی آسانسور با نرم افزار MATLAB-1
پروژه شبیه سازی آسانسور با نرم افزار MATLAB-1
ads

درباره نویسنده

mrk kiani 400 نوشته در انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید