فروش پروژه مهندسی به زبان MATLAB شبیه سازی استات کام در متلب STATCOM - انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری

قیمت محصول : 53,000 تومان

7 خرید نسخه : 1.0
2.5/5 - (2 امتیاز)
به این پست امتیاز دهید.
شبیه سازی استات کام در متلب STATCOM
{score}/{best} - ({count} {votes})

شبیه سازی استات کام در متلب STATCOM:انجام پروژه متلب

انجام پروژه متلب:ستات کام از ادوات فکت می باشد که در این حالت برای جبران توان راکتیو میباشد که در این حالت برای تولید توان راکتیو از مدارات کنترلی TSC و TCR استفاده می گردد که با شبیه سازی استات کام در متلب می توانیم خروجی را در هر مرحله مشاهده کرد و ضمنا می توان سیستم مورد نظر را تغییر داد.رشد سریع تکنولوژی الکترونیک قدرت فرصت هایی را به منظور توسعه تجهیزات قدرت جدید فراهم می آورد تا مدل سازی سیستمهای قدرت واقعی را بهبود بخشند. طی دهه گذشته تعدادی ادوات کنترلی معروف به سیتمهای انتقال AC انعطاف پذیر تکنولوژی (FACTS) اختراع شده و بکار گرفتهمی شوند.

انجام پروژه متلب:ادوات FACTS می توانند به منظور کنترل پخش بار، کنترل پخش حلقه، تنظیم ولتاژ، افزایش پایداری حالت گذرا و میرایی نوسانات قدرت بکار گرفته شوند. ادوات FACTS را می توان به عنوان کنترل کننده های سری، موازی یا ترکیبی از این دو نوع بکار گرفت.

قبل از سال ۱۹۷۰ تریستور های خط با توان بالا همراه با خازن ها و القاگرها در اشکال مداری متنوع به کار گرفته شدند تا خروجی متغیری مثل جبرانسازی VAR استاتیک موازی (SVC) و خازن سری کنترل شونده با تریستورهای سری متصل به آن (T CSC)را تولید کنند، و نیز بر اساس شرایط تجاری خازن ها با سوئیچ تریستوری (TSC) و القاگر های کنترل شونده با تریستور (TCR) که به طور گسترده ای برای تنظیم ولتاژ AC در سیستمهای قدرت مورد استفاده قرار گرفته اند که این کار توسط کنترل تزریق توان رآکتیو صورت می گیرد. با ظهور GTO های فشار قوی و دیگر نیمه هادی های قدرت همراه با قابلیت خاموش شدن از درون مثل (IGBT) نسل جدیدی از تجهیزات الکترونیک قدرت در سوئیچ زنی مدارات مبدل ها به کار گرفته شده اند. مبدل های منبع ولتاژ (VSI) برای تولید وجذب توان رآکتیو بدون استفاده از خازن های AC یا بانک های سلفی به کار گرفته شده اند.

انجام پروژه متلب:نسل جدید و مهمترین نیاز مبدل ها در کنترل کننده های FACTS به جبران سازی سنکرون استاتیک  (STATCOM) به جبران سازی سری سنکرون استاتیک (SSSC) و نیز به ترکیبی از دو کنترل کننده پخش توان یکتا است که همگی بر اساس مبدل های منبع ولتاژ کار می کنند.

این کار تحلیل مفصلّی را ارائه می کند تا عباراتی برای سیگنال های AC (جریان های فاز و ولتاژ خروجی) وDC (جریان وولتاژخازن) با  VSI-STATCOM24،۱۲،۶ و ۴۸ پالسه را استخراج کنیم . عبارات بدست آمده اجازه می دهند تا یک مقدار خازن DC معین را تخمین بزنیم. بر اساس مدل سوئیچ زنی، یک مدل فضای حالت در مختصات dq استخراج می شوند. دقت نتایج با مقایسه نتایج تحلیلی همراه با شبیه سازی های دیجیتالی با استفاده از نرم افزار MATLAB  معتبر و قانونمند می شود.

انجام پروژه متلب:

انجام پروژه متلبانجام پروژه متلبانجام پروژه متلبانجام پروژه متلبانجام پروژه متلب

http://www.porojeamadematlab.ir

تنها وبسایت پروژه متلب ارزان

استات کام ، ادوات فکت ، توان راکتیو ، مدارات کنترلی ، تکنولوژیالکترونیک،توسعه تجهیزات ،مدل سازی سیستمها، سیتمهای انتقال،  TSC و TCR،FACTS، کنترل پخش بار، پخش حلقه، تنظیم ولتاژ، افزایش پایداری ، حالت گذرا ،  میرایی نوسانات ،  کنترل کننده های سری، موازی یا ترکیبی ،تریستور های خط ، خازن ها و القاگرها ، جبرانسازی VAR، استاتیک موازی، تریستورهای سری ، سوئیچ تریستوری،  القاگر های کنترل شونده ،ولتاژ AC ، سیستمهای قدرت ، تزریق توان رآکتیو، GTO ،  فشار قوی ، نیمه هادی، قابلیت خاموش شدن، سوئیچ زنی ، بانک های سلفی، سنکرون استاتیک  (STATCOM) ،  شبیه سازی های دیجیتالی ، متلب،پروژه آماده،پایان نامه آماده،matlab,matlab project، پروژه متلب ارزان

 

بازدید : 2,590 views بار دسته بندی : , , تاريخ : 21 اکتبر 2019 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.

mrk kiani
محمدحسن گروسی
چهارشنبه , 6 نوامبر 2019

سلام من هزینه رو پرداخت کردم ب ایملیم رسید خرید اومد ولی دانلود نمیشد چجوری باید دانلود کنم شماره تماسی نیس ک راهنمایی کنید