no-img
انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب

شبیه سازی حرکت چند اتومبیل در متلب بهمراه معادلات حرکتی - انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب


انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب
مطالب ویژه
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

شبیه سازی حرکت چند اتومبیل در متلب بهمراه معادلات حرکتی
امتیاز 4.50 ( 2 رای )
zip
دسامبر 7, 2019
۲۸,۰۰۰ تومان
0 فروش

شبیه سازی حرکت چند اتومبیل در متلب بهمراه معادلات حرکتی


4.5/5 - (2 امتیاز)

شبیه سازی حرکت چند وسیله شبیه سازی در متلب بهمراه معادلات حرکتی :شبیه سازی در متلب

 

شبیه‌سازی یا سیمولاسیون، تقلید یک چیز واقعی یا وضعیت اجتماعی یا یک فرایند است و معمولاً متضمن وانمایاندن شماری ویژگی‌ها یا رفتارهای کلیدی در یک سامانهٔ فیزیکی یا انتزاعی است .

پروژه شبیه سازی با متلب : شبیه‌سازی در بسیاری زمینه‌ها از جمله مدل‌سازی سامانه‌های طبیعی و انسانی، برای کسب بینش پیرامون نحوهٔ کارشان، به کار می‌رود. موارد دیگر شامل شبیه‌سازی فناوری برای بهینه‌سازی عملکرد، مهندسی ایمنی، آزمایش، آموزش و مهارت‌آموزی‌است. از شبیه‌سازی می‌توان برای نشان‌دادن تأثیرات و عواقب غایی شرایطی دگرگون —که مثلاً در عالم واقع برقرار نبوده‌است— یا شق‌های دیگر سلسله کنش‌ها استفاده کرد. معادل شبیه‌سازی در عربی «استنساخ» و در لاتین Cloning و در فرانسه Clonege است. واژه شبیه‌سازی در فرهنگ‌نامه‌های پزشکی چنین توضیح داده شده است: «کلونیک» از کلمه یونانی Clon به معنای جوانه و ترک چوب گرفته شده‌است و کلونینک، در لغت عبارت است از بریدن، تکثیر کردن و قلمه زدن. شباهت شبیه‌سازی با قلمه زدن در این است که در روش مورد بحث، عمل تولید مثل بدون عمل لقاح (ترکیب سلول‌های نر و ماده) صورت می‌پذیرد.

پروژه شبیه سازی با متلب : شبیه‌سازی (Cloning) اصطلاحاً عبارت است از کشت هسته سلول غیر جنسی انسان یا حیوان – که دارای کروموزوم کامل می‌باشد – در سلول تخمک عاری از هسته جنس ماده، و بارور کردن این تخمک به کمک روش‌های ویژه در رحم طبیعی یا مصنوعی، به منظور تشکیل موجود زنده‌ای که از لحاظ شکل ظاهری دقیقاً مانند صاحب هسته سلول اولیه باشد. یا به بیان ساده‌تر، کلونینک به معنای «تولید مثل و ایجاد موجودی مشابه نسخه اصلی به طریقه‌ای غیرجنسی» می‌باشد. از مهمترین اهداف شبیه سازی می توان به کاهش هزینه و ریسک پذیری، کاهش پیچیدگی های موقعیت یا مدل واقعی، تغییر نگرش یا رفتار خاص، شناخت وظایف و نقش ها، افزایش تفکر منطقی و ساختارمند و مواردی از این قبل نام برد.

پروژه شبیه سازی با متلب : انواع شبیه سازی : شبیه سازی فیزیکی، شبیه سازی در آموزش، شبیه سازی در علوم کامپیوتری، شبیه سازی در تعلیم و تربیت، شبیه سازی در پزشکی، شبیه سازی مهندسی و نظایر آن. انواع شبیه سازی ها در آموزش : زنده : کاربرد تجهیزات شبیه سازی شده در محیط واقعی توسط افراد واقعی. مجازی : کاربرد تجهیزات شبیه سازی شده در محیط شبیه سازی شده توسط افراد واقعی. ساختاری : افراد شبیه سازی شده، تجهیزات شییه سازی شده را در محیط شبیه سازی به کار می برند. ایفای نقش : افراد واقعی در محیط واقعی به صحنه سازی(بازی یا ایفای نقش می پردازند).

خروجی متلب :

پروژه شبیه سازی با متلبپروژه شبیه سازی با متلبپروژه شبیه سازی با متلب

 برچسب‌ها :
ads

درباره نویسنده

mrk kiani 389 نوشته در انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید