no-img
انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب

تشخیص سرطان پروستات در متلب با پردازش تصویر با گزارش - انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب


انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب
مطالب ویژه
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

تشخیص سرطان پروستات در متلب با پردازش تصویر با گزارش
امتیاز 4.00 ( 1 رای )
zip
نوامبر 9, 2019
۲۸,۵۰۰ تومان
3 فروش

تشخیص سرطان پروستات در متلب با پردازش تصویر با گزارش


4/5 - (1 امتیاز)

تشخیص سرطان پروستات در متلب با پردازش تصویر:انجام پروژه متلب

 

انجام پروژه متلب: سرطان پروستات گاهی برای سال ها ،بدون علامت می باشد و علایم بیماری هنگامی بروز می کند که بیماری به بیرون از پروستات، انتشار پیدا کرده است. علایم بیماری شامل موارد زیر است:

  1. تکرر ادرار خصوصاً در شب
  2. قطره قطره ادرار کردن
  3. مشکل در شروع عمل ادرار کردن
  4. قطع جریان ادرار و یا ضعیف شدن آن
  5. سوزش در هنگام ادرار کردن
  6. وجود خون در ادرار یا منی
  7. انزال دردناک
  8. دردهای مکرر در قسمت پایینی پشت (کمر درد)، درد لگن ودرد پا

انجام پروژه متلب:اینها می توانند از علایم سرطان باشند ولی اغلب اوقات از علایم وضعیت های غیر سرطانی هم می باشند. خیلی مهم است  که افراد  دارای این علایم ،توسط پزشک کنترل شوند.

  1. حالت های دیگر پروستات که مشابه این علایم را ایجاد می کنند، کدامند؟

انجام پروژه متلب:زمانی که سن مردان بالا می رود، ممکن است پروستات آنها بزرگ تر شده و جریان ادرار متوقف شود و یا ممانعت از انجام عمل جنسی رخ دهد. شایع ترین این حالت، هیپرپلازی خوش خیم پروستات (B.P.H) می باشد که سرطانی نیست اما می تواند باعث بروز بسیاری از علایم مشابه سرطان پروستات گردد.

اگر چه (B.P.H) تهدید کننده زندگی نیست ولی نیاز مند درمان دارویی یا جراحی ، برای برطرف شدن علایم می باشد. عفونت یا التهاب پروستات، پروستاتیت نامیده می شود که ممکن است بسیاری از علایم مشابه سرطان پروستات را ایجاد کند. مهم است که بیماران توسط پزشک کنترل شوند.

  1. چگونه سرطان پروستات قبل از بروز علایم، قابل شناسایی است؟

دو نوع آزمایش برای تشخیص سرطان پروستات در صورت عدم وجود علایم و نشانه ها مورد استفاده قرار می گیرد:

D معاینه ی انگشتی راست روده (مقعد) –  پزشک از طریق مقعد، پروستات را از نظر وجود هرگونه ناحیه سفت یا توده مانند، لمس می کند.

Dدیگری آزمایش خون است و برای تشخیص ماده ای بنام آنتی ژن اختصاصی پروستات (P.S.A) که بوسیله ی پروستات ساخته می شود، بکار می رود.

این دو روش در تشخیص سرطان پروستات خاموش که بدون علایم می باشد، بکار می روند. با وجود این، امروزه هنوز شناخته شده نیست که آیا آزمایش غربال گری موجب نجات زندگی بیماران می شود یا نه؟ تاثیر انجام غربال گری و درمان موضعی (جراحی یا رادیوتراپی) در بسیاری از بیماران  هنوز کاملا روشن نیست. در نتیجه این عدم اطمینان، مؤسسات تحقیق سرطان انجام تحقیقات برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبتلایان به سرطان پروستات را، ادامه می دهند.

بطور رایج مراکز تحقیقات، مطالعات وسیعی را برای تشخیص تأثیر غربال گری در مردان ( با استفاده از آزمایش خون برای یافتن آنتی ژن و معاینه راست روده ) برای کاهش میزان مرگ و میر ناشی از بیماری، انجام می دهند.

 

خروجی متلب:

انجام پروژه متلبانجام پروژه متلببرچسب‌ها :
ads

درباره نویسنده

mrk kiani 389 نوشته در انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید