no-img
انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب

toolbox with matlab - انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب


انجام پروژه متلب |پروژه متلب | انجام پروژه متلب برق | شبیه سازی با متلب
مطالب ویژه

صفحه جدا

toolbox with matlab


آشنایی با جعبه ابزار ها در متلب :آموزش متلب

 

آموزش متلب  بسیاری از توابع جعبه ابزار از پردازنده های چند هسته ای، پردازنده های گرافیکی، و تولید کد C پشتیبانی می کنند . جعبه ابزار پردازش تصویر از مجموعه ای متنوعی از انواع تصویر پشتیبانی می کند، از جمله دامنه دینامیکی بالا، رزولوشن گیگاپیکسل، مشخصات ICC جاسازی شده و توموگرافی.

توابع تجسم و برنامه ها به شما امکان می دهد تصاویر و فیلم ها را کشف کنید، منطقه ای از پیکسل ها را بررسی کنید، رنگ و کنتراست را تنظیم کنید، خطوط یا هیستوگرام ایجاد کنید و مناطق مورد علاقه (ROI ها) را مدیریت کنید.

قابلیت های کلیدی جعبه ابزار پردازش تصویر در نرم افزار متلب

این جعبه ابزار از جریان های کاری برای پردازش، نمایش و مرور تصاویر بزرگ پشتیبانی می کند.

اصول اولیه جعبه ابزار پردازش تصویر واردات

صادرات و تبدیل واردات و صادرات تصویر داده ها

تبدیل انواع تصاویر و کلاس ها نمایش و اکتشاف ابزار تعاملی برای نمایش تصویر 

اکتشاف تبدیل هندسی

ارجاع فضایی و ثبت تصویر مقیاس

چرخش

انجام سایر تحولات N-D

ارائه اطلاعات مکانی

ترسیم تصاویر با استفاده از ثبت خودکار یا کنترل نقطه افزایش کیفیت عکس تنظیم کنتراست

فیلتر مورفولوژیکی

deblurring و دیگر ابزارهای افزایش تصویر تجزیه و تحلیل تصویر تجزیه و تحلیل منطقه

تجزیه و تحلیل بافت

فیلتر کردن

 جداسازی و انجام سایر عملیات پردازش تصویر در داده های حجم سه بعدی

 پردازنده گرافیکی اجرای کد پردازش تصویر در واحد پردازش گرافیکی (GPU)

[aparat id=”Ey2a0″]

یکی از جعبه ابزارهای پرکاربرد MATLAB جعبه ابزار پردازش سیگنال است که مجموعه ای غنی از توابع مفید برای پردازش سیگنال می باشد . مثلاً از این جعبه ابزار می توان در تشخیص صدا و پردازش صوت استفاده کرد . جعبه ابزار پردازش سیگنال مجموعه ای از ابزارهای موجود در محیط محاسباتی عددی MATLAB است که محدوه وسیعی از اعمال پردازش سیگنال از تولید شکل موج گرفته تا طراحی و پیاده سازی فیلتر ، مدل سازی پارامتری و تحلیل های طیفی را شامل می شود . این جعبه ابزار دو نوع مختلف ابزار را فراهم کرده است ، یکی توابع قابل استفاده در پنجره دستورات که شامل تحلیل فیلترهای آنالوگ و دیجیتال ، پیاده سازی فیلترهای دیجیتال ، طراحی فیلترهای دیجیتال FIR و IIR ، طراحی فیلترهای آنالوگ ، گسسته سازی فیلترها ، تبدیلات پنجره های طیفی ، آنالیز کپستروم ، آنالیز طیف و پردازش آماری ، مدل سازی پارامتری ، پیشگویی خطی و تولید موج می باشد و دیگری مجموعه متقابلی از GUI ها برای تحلیل و طراحی فیلتر (FDATool) تحلیل و طراحی پنجره (WVTool) ، تحلیل و رسم سیگنال ها و فیلتر کردن سیگنال ها (SPTool) است .

[aparat id=”ZV83Y”]

جعبه ابزار  سیستم کنترل الگوریتم های  صنعتی استاندارد و ابزاری برای تجزیه و تحلیل سیستماتیک، طراحی  سیستم های کنترل خطی تنظیم و تنظیم این سیستم ها ارائه می کند
شما می توانید از سیستم خود را به عنوان یک تابع انتقال، حالت فضا، قطب صفر دست آوردن، و یا مدل فرکانس پاسخ را استفاده کنید.ابزار های تعاملی و توابع خط فرمان، مانند طرح پاسخ پله و طرح پیش گویی، به شما اجازه تجسم رفتار سیستم در حوزه زمان و فرکانس می دهد
شما می توانید پارامترهای جبران لحن با استفاده از تنظیم کنترل کننده PID به صورت خودکار را در این جعه ابزار پیاده سازی کنید.حاکی بودن از حلقه شکل دادن، روش مکان هندسی ریشه، طراحی LQR / LQG، و دیگر تکنیک های تعاملی و خودکار می باشد. شما می توانید طراحی خود را با تایید زمان ظهور، از حد خارج، حل و فصل زمان، افزایش و حاشیه فاز و سایر موارد مورد نیاز اعتبار انجام دهید . در زیر ویژگی های کلیدی این جعبه ابزار را می توانید مشاهده کنید.

[aparat id=”Wray1″]

به این پست امتیاز دهید.
هر چقدر ما رو دوست دارید ستاره بدید!!!