فروش پروژه آماده متلب جداسازی سیگنال جنین از مادر با شبکه عصبی - انجام پروژه متلب |پروژه متلب | پروژه آماده متلب | انجام پروژه های متلب
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری

قیمت محصول : 280,000 ریال

3 خرید نسخه : 1.0

جداسازی سیگنال جنین از مادر با شبکه عصبی:متلب دانشجویی

متلب دانشجویی:در این پروژه با استفاده از شبکه عصبی سعی در جداسازی ضربان قلب جنین از سیگنال قلب مادر با استفاده از شبکه عصبی را داریم که در ابتدا به توضیحاتی چند در مورد سیگنال ECG می پردازیم .

پردازش و تجزیه تحلیل سیگنال ثبت ضربان قلب بوسيله برق

متلب دانشجویی:پردازش سیگنال امروزه یکی از مهم ترین قسمت ها در علم پزشکی را می دهد یکی از ای کاربرد ها در پردازش سیگنال ECG و کاربرد این پردازش می باشد.

هدف از پردازش سیگنال ECG را می توان بررسی ماهیچه قلب در فعالیت های بدنی لحاظ کرد که این سیگنال در طول مدت مشخص چندین روز اندازه گیری شده و هدف از این کار مشخص شدن اغتشاشات در ضربان قلب در بدن شخص انجام می گیرد که این کار نیز برای تشخیص نارسایی های قلبی کمک بسزایی به شخص بیمار می کند.

متلب دانشجویی:و از طرفی ذخیراه این اطلاعات زیاد نیز به فضای مناسب برای این کار دارد و نیز می توان به این مسئله اشاره کرد که پردازش این سیگنال مشخص کننده درک درستی از این سیگنال و خواص دینامیکی در تغییرات ریتم و ضربان قلب می باشد بعنوان مثال می توان درک نمود که این سیگنال حاوی اطلاعات مهم در زیمنه عملکرد سیستم قلبی عروقی و نیز تغییرات بسیار ظریف در نواخت آهنگ قلب می باشد.

که افزایش سطوح پایین تغییرات متناوب در دامنه موج T  نشان دهنده افزایش حملات قلبی در شخص بیمار می گردد که هیچ کدام از این علائم با دیدن ظاهر فرد مانند چشم و دیگر اعضا قابل تشخیص نبوده و بوسیله پردازش سیگنال ECG مکان پذیر می باشد.

اطلاعات مربوط به برنامه ریزی که بوسیله شناساگر QRS ایجاد می گردد می تواند بلوک فیلتر نویز و تراکم اطلاعات (که بوسیله پیکان خاکستری مشخص می شود) که باعث عملکرد نسبی سیستم می شود.

خروجی شاخه فوقانی سیگنال خروجی ECG را شامل شده که شامل اطلاعات زمانی وابسته می باشد و زمان وقوع ضربان قلب و آغاز و پایان هر موج را ببینید.

اطلاعات شامل سیگنال ECG شامل محدوده وسیعی از اطلاعات می باشد که برای تشخیص کیفیت ریتم ضربان قلب و سلامتی اشخاص بکار می رود.

خروجی متلب:

متلب دانشجوییمتلب دانشجوییمتلب دانشجویی

 

به این پست امتیاز دهید.
هر چقدر ما رو دوست دارید ستاره بدید!!!
بازدید : 606 views بار دسته بندی : تاريخ : ۱۶ تیر ۱۳۹۸ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.موضوعات

محصولات براساس

آرشیو ماهانه

تبلیغات متنی

تلفن تماس» 09338075778تلفن شرکت : 66419286-021آدرس شرکت :تهران - خیابان انقلاب - نبش خیابان فخر رازی - ساختمان رازی - پلاک 85 - طبقه اول - وحد 2